Projektai

Nuolat dirbame su klientų projektais, ieškodami optimaliausio sprendinio.

Klientai (užsakovai, rangovai, architektai ir projektuotojai, institucijos) formuluoja užduotį, o BAU Sistemos siūlo galimus sprendinius (gaminius) remiantis rinkoje egzistuojančia technologija ir sukaupta patirtimi iš analogiškų projektų.

 

Žemiau pasirinkus dominačią sritį, rasite daugiau nuotraukų ir informacijos apie įgyvendintus projektus. Šiuose projektuose sumontuoti atstovaujamų gamintojų produktai.   

Stadionai

Sporto aikštynuose ir stadionuose naudojamos sportinių latakų sistemos su baltais dangčiais arba su poliamido ir stiklo plaušo kompozito nerūdijančiomis grotelėmis, minkšti borteliai ir smėlio surinkimo dėžės šuoliaduobių įrengimui, vandens duobė. Čia rasite daugiau nuotraukų iš IAAF reikalavimus atitinkančių stadionų bei mokyklų aikštynų Lietuvoje. 

Oro uostai

Oro uostų infrastruktūra išsiskiria dideliais nelaidžių dangų plotais, kuriems tenka didelės ir intensyvios apkrovos: lėktuvų kylimo tūpimo ir manevravimo takai, stovėjimo peronai, techninės priežiūros zonos, pastatų prieigos, keleivių automobilių stovėjimo aikštelės ir prižiavimo keliai. Taip pat ir Vilniaus bei Šiaulių oro uostuose rasite HAURATON latakų. 

Avarinį energijos tiekimą užtikrina dyzeliniai elektros generatoriai. 

..

Komercinės paskirties objektai

Prekybos, verslo bei administracinių centrų prieigose naudojami HAURATON latakai, naftos produktų atskirtuvai, ar infiltravimo į gruntą sistemos. 

Avarinį energijos tiekimą užtikrina dyzeliniai elektros generatoriai. 

Fontanai

Įrengiant fonatanus svarbu grotelių arba plyšinių dangčių estetinis vaizdas ir tinkamas atsparumas cheminiams regentams. 

Kviečiame kreiptis dėl konsultacijų projektavimo ar užsakymo metu!