Instaliaciniai kanalai 2

Saugios ir patikimos kabelių atvedimo sistemos

Tinkamam kabelių atvedimui; žmonių ir pastatų bei kabelių apsaugai

Instaliaciniai kanalai 1

Šiuolaikiniai statiniai neįsivaizduojami be elektros tiekimo ir komunikacinių kabelių.

Nuolatinių ar laikinų kabelių privedimas yra svarbus daugelio infrastruktūros projektų aspektas.  Naudojant vis daugiau įrenginių pastatuose ir/bei išoriniuose paviršiuose, didėja poreikis greitai ir patogiai atvesti kabelius į reikalingą vietą, išlaikant neperkrautus eksploatuojamus paviršius. 

Neturint specialios kabelių kanalų sistemos, ant eksploatuojamo paviršiaus nutiesti kabeliai ar kiti vamzdynai dažnai kelia padidintą pavojų aplinkiniams, trukdo tinkamai ir pilnai išnaudoti paviršius, gadina estetinį vaizdą.

Kabelių kanalų sistemos privalumai

Kabelių kanalai yra patogios sistemos, užtikrinančios saugų, patikimą ir praktišką elektros kabelių, vamzdžių atvedimą. Jie gali veikti kaip nuolatinis arba laikinas sprendimas tais atvejais, kai pasikeitus poreikiui, kabelius reikia greitai pritaikyti: atvesti papildomų, ar atvesti didesnio skerspjūvio.

Kabelių ir vamzdynų montavimas kabelių kanalų sistemose yra modernus sprendimas.  Paminėtini kabelių kanalų sistemos privalumai:

  • Ilgalaikis apsauginis barjeras nuo atsitiktinio mechaninio pažeidimo;
  • Nesudaro kliūties ant eksploatuojamo paviršiaus, kai reikia laikinai ar ilgam atvesti kabelius;
  • Nematomas kabelių privedimas pagerina saugumą ir estetiką;
  • Greitas ir saugus sprendimas kabelių ir vamzdynų montavimui, priežiūrai;
  • Siūlo universalią kabelių ar vamzdynų apsaugą, kuri yra labai atspari didelėms eismo apkrovoms
 

INSTALIACINIAI KANALAI: HAURATON gaminamos kabelių kanalų sistemos

HAURATON drenažo kanalai buvo sumaniai pritaikyti, įtraukiant tvirtus uždarus dangčius ir cinkuoto plieno kabelių lovelius, –  tokiu būdu grindų dangoje yra suformuojama kabelių išvedžiojimo sistema. Ji leidžia saugiai ir patikimai nutiesti kabelius, vamzdynus, transliavimo ir ryšių sistemas eksploatuojamoje dangoje.

Įvairių pločių ir dydžių INSTALIACINIAI KANALAI gaminami iš bazalto plaušu armuoto vibropresuoto betono arba modifikuoto PP, skirti įvairioms eismo apkrovoms bei specifiniams projekto reikalavimams.

Kanalas su uždarais dangčiais

Tvirti neslidūs (rifliuoti) kaliojo ketaus dangčiai yra greitai ir lengvai nuimami/uždedami. Atskiri modeliai buvo suprojektuoti su iš anksto sumontuotais nuimamais plieniniais intarpais, kad būtų galima patogiai numatyti kabelių/vamzdžių įvedimo taškus įvairiose kanalų sistemos vietose.

Patogus atidarymas SIDE-LOCK sistemos dėka

Patentuota bevaržtinė užrakto sistema leidžia apmokytam specialistui greitai ir lengvai nuimti /uždėti dangčius kabelio tiesimo ir nuėmimo metu. Uždėjus ant kanalo dangtį, spaudžiama koja – garsus spragtelėjimas patvirtina, kad dangtis saugiai užsifiksavo.

HAURATON INSTALIACINIAI KANALAI gali būti naudojami įvairiose srityse, įskaitant sporto stadionus, parodų sales, sandėlius, pramoninius pastatus, gamyklas, oro uostus, konteinerių terminalus, geležinkelių peronus  ir daugelį kitų.

INSTALIACINIŲ KANALŲ nuotraukos ir video medžiaga